Prohledat tento blog

TO ENGLISH SPEAKING READERS

This blog is dedicated to the rockband The Crash from Czech republic, which has existed since 1968 till 1971 and played mostly music from the late sixties and early seventies. In 2010, after more than 40 years the members of the band came together and again started from where they stopped in 1971. Almost complete original group was together up to 2012. Currently they play on regular basis whenever there is interest for their music. Only one original member of the band is left, namely Tomáš Stabenow - accompanying guitar. Solo guitarist Láďa Biela joined the group in 2011. New drummer Milan Bačo joined band again in 2019. He used to play with The Crash durig years 1969-1971. Latest member who joined the band in november 2019 is the bass guitarist Zdeněk Pejsar. Aim of the band is to play music of those great bygone days. This blog-page was created in order to give some information about band's history, support their effort in continuing to play and bring to you latest news about the band and upcoming performances.

The Crash

The Crash

středa 12. března 2014

Společné hraní The Crash s kapelou Shadows Revival

Opět se nám blíží další vystoupení v hudebním klubu IRSKÁ v Karlových Varech - Rybářích, Na Růžovém vrchu. 29.3.2014 od 20:30 hodin se zde bude konat jízda, kterou tentokráte začne karlovarská skupina Shadows Revival, a která jak už název napovídá, hraje skladby slavné anglické kapely The Shadows, jenž slavila největší úspěchy v průběhu šedesátých let minulého století. Repertoár Shadows Revival se skládá víceméně z instrumentálních skladeb, jimiž se jejich anglický vzor proslavil. Kapela hraje v tomto složení:
Vladislav Prokop - sólová kytara, Josef Makula - basová kytara, Petr Schneider - bicí, Pavel Krüger - doprovodná kytara. Shadows Revival proto navazují na klasický repertoár původních The Shadows, s cílem připomenout pamětníkům i později narozeným známé skladby, ke kterým jsou postupně přidávány novější a to i zpívané. Více informací o kapele najdete zde: http://www.shadowsrevival.czThe Crash, kteří se pomalu rozjíždějí a získávají stále více možností a nabídek ke hraní, budou nastupovat jako druzí, a to od 21:30 hodin. Stale platí lidové vstupné 60 Kč. Kapela rozšířila svůj repertoár o další skladby, aby se tak vyhnula oposlouchání u svých věrných příznivců. Proto vás všechny do IRSKÉ srdečně zveme. Není zapotřebí říkat, že se na své přátele i příznivce již velmi těšíme, abysme spolu jako minule vytvořili bezvadnou atmosféru a všichni na tento zážitek rádi vzpomínali.

IMG_5899.jpg


Žádné komentáře: