Prohledat tento blog

TO ENGLISH SPEAKING READERS

This blog is dedicated to the rockband The Crash from Czech republic, which has existed since 1968 till 1971 and played mostly music from the late sixties and early seventies. In 2010, after more than 40 years the members of the band came together and again started from where they stopped in 1971. Almost complete original group was together up to 2012. Currently they play on regular basis whenever there is interest for their music. Only one original member of the band is left, namely Tomáš Stabenow - accompanying guitar. Solo guitarist Láďa Biela joined the group in 2011. New drummer Milan Bačo joined band again in 2019. He used to play with The Crash durig years 1969-1971. Latest member who joined the band in november 2019 is the bass guitarist Zdeněk Pejsar. Aim of the band is to play music of those great bygone days. This blog-page was created in order to give some information about band's history, support their effort in continuing to play and bring to you latest news about the band and upcoming performances.

The Crash

The Crash

pondělí 24. října 2011

Jak vkládat komentáře ke článkům

AKTUALIZOVÁNO!
Vzhledem k tomu, že jsme se doslechli o těžkostech návštěvníků tohoto blogu s vkládáním komentářů, připojujeme zde návod jak postupovat, aby se to povedlo. V první řadě kliknete na 0 (nebo jiné číslo) komentářů pod článkem. Otevře se vám okno Přidejte svůj komentář. Objeví se buďto již existující komentáře anebo bílé pole, kam napíšete svůj komentář. Po dokončení  opíšete do políčka ověření nabízené znaky které vidíte na obrázku. Potom si zvolíte identitu. Kliknete na Název/Adresa URL a po otevření vyplníte své jméno nebo přezdívku do políčka Název. Políčko URL vyplňovat nemusíte. Pak jenom kliknete na Publikujte svůj komentář a ten je tímto zveřejněný. Hotovo.

1 komentář:

Šveska řekl(a)...

Huráááá, nemusím si už zaplatit kurz na počítači, abych mohl vůbec komentovat na těchto stránkách KAPELY THE CRASH,,, těším se na Odpovědi na 13 otázek pro členy kapely, hlaně od Tomáše Stabenowa, vím, že už "šli do tisku", a těším se také na komenty a příspěvky jednotlivých členů kapely... Ještě bych chtěl vidět kapelu přihlášenou na KVRM a Bandzone, u kvrm stačí napsat podle návodu e-mail, v Nejku figurujou jen dvě kapely ale jich tam víc....regovat můžete kliknutím na datum u komentáře....